Anka Haber

#narkotik operasyonu

Malatya’da sokak satıcılarına narkotik operasyonu: 7 şüpheli tutuklandı

Malatya’da sokak satıcılarına narkotik operasyonu: 7 şüpheli tutuklandı

21 Ağustos 2026 23:24

Malatya İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin sokak satıcılarına yönelik fiziki takip sonucu gerçekleştirdiği operasyonda, çok sayıda sentetik ecza hap ile uyuşturucu madde ele geçirildi.

İzmir'de uyuşturucu operasyonu: 31 bin 320 ecstasy ele geçirildi, 1 şüpheli tutuklandı

İzmir'de uyuşturucu operasyonu: 31 bin 320 ecstasy ele geçirildi, 1 şüpheli tutuklandı

19 Ağustos 2026 11:19

İzmir’de Narkotik Suçlarla Mücadele ve İstihbarat Şube Müdürlüğü ekiplerince düzenlenen operasyonda, Bornova’da bir şüphelinin çantasında 31 bin 320 ecstasy ele geçirildi. Operasyon kapsamında gözaltına alınan Ö.U, sevk edildiği mahkemece tutuklandı.

Malatya’da uyuşturucu operasyonu: 2 şüpheli gözaltına alındı

Malatya’da uyuşturucu operasyonu: 2 şüpheli gözaltına alındı

17 Ağustos 2026 15:40

Malatya Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince, Malatya’ya yüklü miktarda uyuşturucu ve uyarıcı madde getirdiği belirlenen şüphelilere yönelik düzenlenen operasyonda iki şüpheli gözaltına alındı.

Karabağlar’da narkotik operasyonu: 4 kişi gözaltına alındı

Karabağlar’da narkotik operasyonu: 4 kişi gözaltına alındı

16 Ağustos 2026 12:43

İzmir’in Karabağlar ilçesinde düzenlenen operasyonda, 310 bin 648 adet uyuşturucu hap ele geçirildi, 4 şüpheli gözaltına alındı.

Malatya’da sokak satıcılarına narkotik operasyonu: 11 şüpheli tutuklandı

Malatya’da sokak satıcılarına narkotik operasyonu: 11 şüpheli tutuklandı

08 Ağustos 2026 22:33

Malatya’da polis ekiplerinin sokak satıcılarına yönelik fiziki takip sonucu gerçekleştirdiği operasyonda uyuşturucu madde ve çok sayıda hap ele geçirildi. Gözaltına alınan 11 şüpheli, çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

Malatya merkezli narkotik operasyonu: İstanbul'da sentetik uyuşturucu hammaddesi ele geçirildi

Malatya merkezli narkotik operasyonu: İstanbul'da sentetik uyuşturucu hammaddesi ele geçirildi

31 Temmuz 2026 20:51

Malatya Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince uyuşturucu ve uyarıcı madde imal eden şüphelilere yönelik yürütülen fiziki ve teknik takipli çalışma kapsamında, İstanbul'da düzenlenen operasyonda sentetik uyuşturucu üretiminde kullanılan ham madde ve ekipman ele geçirildi.

24 ilde narkotik operasyonu: 80 şüpheli tutuklandı

24 ilde narkotik operasyonu: 80 şüpheli tutuklandı

29 Temmuz 2026 11:38

İçişleri Bakanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre, 24 ilde uyuşturucu satıcılarına ve yasa dışı kenevir ekimine yönelik düzenlenen operasyonlarda yakalanan 138 şüpheliden 80'i çıkarıldıkları hakimlikçe tutuklandı.

Gaziantep merkezli 14 ilde narkotik operasyonu: 382 gözaltı

Gaziantep merkezli 14 ilde narkotik operasyonu: 382 gözaltı

28 Temmuz 2026 09:26

Gaziantep Cumhuriyet Başsavcılığı koordinasyonunda yaklaşık 6 ay süren soruşturmanın ardından Gaziantep merkezli 14 ilde düzenlenen "narko kapan" operasyonunda 548 şüpheli tespit edildi. Bunların 382'si gözaltına alındı.

İzmir'de narkotik operasyonu: 29,2 kilo sentetik ecza hammaddesi ele geçirildi

İzmir'de narkotik operasyonu: 29,2 kilo sentetik ecza hammaddesi ele geçirildi

20 Temmuz 2026 11:44

İzmir'de, uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yaptığı değerlendirilen şüphelilere yönelik düzenlenen operasyonda, Bayraklı ilçesinde durdurulan bir araçta, polis ekipleri 29 kilo 200 gram sentetik ecza hammaddesi ele geçirdi. Olayla ilgili gözaltına alınan 1 şüpheli tutuklandı.

69 ilde narkotik operasyonu: 708 kilo uyuşturucu ve 3 milyona yakın hap ele geçirildi

69 ilde narkotik operasyonu: 708 kilo uyuşturucu ve 3 milyona yakın hap ele geçirildi

29 Haziran 2026 15:32

İçişleri Bakanlığı, 69 ilde düzenlenen narkotik operasyonlarında 708 kilo uyuşturucu madde ile 2 milyon 971 bin 219 adet uyuşturucu hap ele geçirildiğini bildirdi.

412 kilogram uyuşturucu, 367 bin hap ele geçirildi

412 kilogram uyuşturucu, 367 bin hap ele geçirildi

27 Haziran 2026 11:56

İçişleri Bakanlığı, 24 ilde düzenlenen narkotik operasyonlarında 412 kg uyuşturucu madde ile 367 bin 431 adet uyuşturucu hap ele geçirildiğini, gözaltına alınan 202 şüpheliden 122'sinin tutuklandığını açıkladı.

Malatya’da uyuşturucu operasyonu: 4 şüpheli gözaltına alındı

Malatya’da uyuşturucu operasyonu: 4 şüpheli gözaltına alındı

13 Haziran 2026 12:48

Malatya Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince sokak satıcılarına yönelik düzenlenen uyuşturucu operasyonunda 4 şüpheli gözaltına alındı.

Mardin’de uyuşturucu operasyonu

Mardin’de uyuşturucu operasyonu

13 Haziran 2026 11:07

Mardin’in Artuklu ilçesinde düzenlenen narkotik operasyonunda 2 kilo 950 gram uyuşturucu madde ele geçirilirken, 2 şüpheli yakalanarak gözaltına alındı. Emniyet ekipleri, uyuşturucuyla mücadelenin kararlılıkla süreceğini açıkladı.

Diyarbakır merkezli 23 ilde narkotik operasyonu: 334 farklı adreste 402 şüpheliye eş zamanlı baskın

Diyarbakır merkezli 23 ilde narkotik operasyonu: 334 farklı adreste 402 şüpheliye eş zamanlı baskın

14 Mayıs 2026 11:20

İçişleri Bakan Yardımcısı Ali Çelik, Diyarbakır merkezli 23 ilde 334 farklı adreste 402 şüpheliye uyuşturucu operasyonu düzenlendiğini açıkladı. Operasyona 495 ekip ve 2 bin 670 personelin katıldığını belirten Çelik, “Uyuşturucu arz zincirine çok ağır bir darbe vurulmuştur” dedi.

Ayvalık açıklarında 158 kilo 664 gram esrar-skank ele geçirildi

Ayvalık açıklarında 158 kilo 664 gram esrar-skank ele geçirildi

08 Mayıs 2026 10:01

İzmir merkezli narkotik operasyonunda, Ayvalık açıklarında durdurulan yelkenli teknede 158 kilo 664 gram esrar-skank ele geçirildi. Operasyonda gözaltına alınan 8 şüpheli tutuklandı.